مشاور بازرگانی

مشاوره بازرگانی
مشاوره بازرگانی:
  خریداران و فروشندگانی که واردات و صادرات اجناس را انجام می دهند، می‌توانند از آگاهی و تجربه عمیق کارمندان شرکت بازرگانی مهندس امین شیران بهره‌مند شوند. تیم خدمات بازرگانی مهندس امین شیران با حضور در دفاتر شانگهای، نانجینگ و اصفهان، مطابق با آخرین قوانین و مقررات مربوط به تجارت بین‌الملل فعالیت می کند.
خدمات مشاوره بازرگانی ما:
 1. مشاوره بازرگانی جهت خرید و فروش و همچنین صادرات واردات کالا به( از) کشور چین
 2. مشاوره بازرگانی در بستر خرید کالا و خدمات در کشور چین
 3. ارائه خدمات مشاوره در طراحی، برپایی کارخانجات و ماشین آلات وارائه پشتیبانی فنی
 4. مشاوره بازرگانی به کسانی که با سرمایه موجود خود می خواهند به واردات و تجارت با چین، یا خرید خط تولید از چین برای تولید در ایران بپردازند، و یا در جستجوی پروژه سودآور، جدید و خلاقانه از کشور چین می باشند.
 5. مشاوره و مذاکره با شرکت ها و کارخانجات چینی و آماده سازی زمینه های مورد نیاز برای عقد قرارداد، واردات از چین و عقد قرارداد OEM: تولید محصولات با مارک شما
 6. مشاوره در امور مالی و افتتاح اعتبارات اسنادی گروه تجاری مهندس امین شیران با سالها سابقه و داشتن نمایندگی در کشورهای مختلف آماده ارائه خدمات بازرگانی،حمل و نقل به شما تجار و بازرگانان محترم می باشد و با ارائه تخصصی ترین مشاوره ها در کلیه مراحل تجارت با کشور چین، ترخیص و تحویل کالا در ایران، با شما همراه بوده و شما را تا نایل شدن به اهداف تجاری تان یاری می رساند.
مشاوره بازرگانی
با عنایت به تغییرات پیش آمده در حوزه ی تجارت و بازرگانی بین الملل، اهمیت مشارکت در دوره های  آموزشی بازرگانی خارجی، آموزش ترخیص کالا از گمرک، و همچنین آموزش صادرات و واردات کالا، بیش از پیش مورد توجه قرار میگیرد. بازرگانان و تجار امروز باید از کلیه ی تغییراتی که در سطح قوانین صادرات و واردات کالا و نیز امور ترخیص کالا و تشریفات گمرکی آن به وجود می آید، مطلع باشند. راهکار پیشنهادی توسط مدیران بازرگانی امین شیران در خصوص مشاوره بازرگانی خارجی، مشاوره واردات کالا، صادرات کالا  و مشاوره بازاریابی صادراتی می باشد.
مشاوره واردات کالا ، صادرات کالا
در حال حاضر شرکت های بازرگانی که جهت واردات کالا و صادرات کالا محصولات خود را به بازارهای داخل یا خارج از کشور عرضه می کنند، باید گزینه های متعددی را ارزیابی کنند و با آگاهی همه جانبه در خصوص تجارت خود تصمیم گیری نمایند. تفاوت های فرهنگی و رویداد های جدید باعث شده تا تجارت بین المللی چالش بیش تری داشته باشد. به بیان دیگر کسب تجربه در هر زمینه ای به صرف زمان و هزینه زیادی نیازمند است و این کار از توان اکثر افراد خارج است. از این رو سوداگران، تجار و همه ی افرادی که به نوعی با امور بازرگانی در ارتباط هستند می توانند به جای صرف وقت از تجربه افرادی که در این زمینه تخصص دارند بهره برده و با دریافت مشاوره بازرگانی خارجی، مشاوره واردات کالا و صادرات کالا از آن ها در بسترهای متفاوت بازرگانی بین الملل شناخت لازم و کافی را بدست آورند و با کمترین اشتباه در بهترین مسیر حرکت کنند.
 
مشاوره بازرگانی
– مشاوره بازرگانی خارجی
 مشاوره بازرگانی خارجی واردات کالا و صادرات کالا کاری تخصصی محسوب می شود. مشاور بازرگانی خوب همانند یک کنشیار(کاتالیزور) زمانی که در تجارت  تغییراتی رخ دهد، می تواند به صاحبین مشاغل و بازرگانان چشم اندازه های بدیعی ارائه داده و آن ها را در انتخاب مسیر درست جهت کسب و کار راهنمایی کند. بدیهی است فعالیت همه ی مشاوران بازرگانی ارائه مشاوره است؛ لیکن موضوعی که مشاور خوب را از مشاور بد متمایز می سازد، داشتن مهارت و دانش تخصصی در رابطه با تجارت و بازرگانی جهانی مشاوره می باشد.
دارا بودن اطلاعات به روز و دقیق در حوزه تجارت، بینش درست و تحلیل مناسب مسائل از مهارت های یک مشاور قوی در حوزه بازرگانی خارجی و تجارت است. شرکت بازرگانی امین شیران با داشتن مشاوران متخصص در زمینه بازرگانی و خدمات مشاوره بازرگانی خارجی, مناسب ترین راهکار و کوتاه ترین مسیر را ارائه می دهد. متخصصان کسب و کار شرکت بازرگانی امین شیران موضوعات مربوط به مشاوره را تجزیه و تحلیل کرده و  با ارائه ی راهکار های منطقی و قانونی بازرگانان را جهت نیل به اهدافشان هدایت می کنند. با این وجود برای سایر بازرگانان و شرکت های صادرات کالا و واردات کالا این سوال پیش می آید که کار یک مشاور بازرگانی چیست و چه زمانی دریافت مشاوره بازرگانی برای یک کسب و کار الزامی  می باشد؟
در پاسخ به این پرسش می توان دلایل زیر را برشمرد که چرا یک کسب و کار به مشاوره بازرگانی بین المللی نیازمند است:
مشاوره واردات و صادرات کالا : لزوم به داشتن تخصص و مهارت در زمینه ی واردات کالا، یک بازار وارداتی و یا یک بازار صادراتی خاص.
مشاوره بازرگانی خارجی : دوراندیشی و آگاهی از مشکلات  و رویدادهای موجود در بازرگانی خارجی و تهدید های پیش بینی نشده یک سرمایه گذاری
مشاوره بازرگانی خارجی : در راستای تغییر در مقررات واردات کالا، صادرات کالا و ترخیص کالا, هموار کردن مسیر کار هنگام مواجه با تغییرات در تجارت و بازرگانی بین المللی جهت به انجام رساندن فرآیند کسب و کار.
 
مشاوره در خصوص فرایند ترخیص کالا و مشاوره واردات کالا و صادرات کالا و ارائه واقعیات پیش بینی نشده.
با نظاره صادرات کالا و ارائه راه حل های ضروری در رابطه با بازاریابی صادراتی و همچنین با استفاده از آموزش واردات کالا از منابع اصلی در خارج از کشور و برپایی یک سازمان مقتدر و پیشگیری از اتلاف منابع شرکت های بازرگانی و تولیدی، مشاور بازرگانی در گام اول به دنبال یافتن اهداف صاحبین مشاغل می باشد تا بتواند مشتریان و بازار هدف را به طور صحیح شناسایی کند. یک مشاور بازرگانی خوب در این مرحله زمان زیادی را هزینه میکند و با هیات مدیره و کارکنان ملاقات کرده و حتی امور مالی شرکت و بازرگان را موشکافی می کند تا جزئیات کار را برای دستیابی به هدف شناسایی کند. شرکت های بازرگانی واردات کالا و صادرات کالا با دریافت مشاوره بازرگانی خارجی می توانند در زمینه تعیین استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات راهنمایی کسب کنند و دانش تجاری و مهارت های بازرگانی بین المللی خود را  تکمیل نمایند. شرکت های وارداتی می توانند با دریافت مشاوره بازرگانی، به شناخت بهتری از بازار هدف خود دست یابند و با یادگیری تجارت در زمینه ی تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی کالای مناسب بازار هدف خود را وارد نمایند. به بیان دیگر آموزش صادرات کالا و واردات کالا آن ها را با رقبای بالقوه آشنا می کند و با شناخت نقاط قوت و ضعف می توانند تهدیدهای موجود را به فرصت های مناسب کسب و کار تبدیل کنند. خلاصه کلام اینکه اگر بخواهیم در یک جمله امتیازات مشاوره بازرگانی در تجارت بین الملل را بیان کنیم، می توانیم به افزایش مهارت و کسب درآمد های بالقوه بازرگانی از حوزه بازاریابی صادراتی و واردات کالا با کمترین ریسک مطابق با نیاز بازار هدف اشاره نماییم.
مشاوره بازرگانی
 
دوره های بازرگانی خارجی

مشاوره بازرگانی خارجی از مرحله ی دریافت کارت بازرگانی، دریافت کد اقتصادی، ثبت شرکت و اظهار نامه شرکت، ثبت و دریافت پلمب دفتر تجاری آغاز می شود و در روند بازرگانی بین الملل عبارتند از: ثبت سفارش کالا, سامانه جامع تجارت و سامانه ثبتارش. از مهم ترین بخش های بازرگانی بین المللی صادرات کالا و واردات کالا بر شمرده می شوند که خود گام های بازاریابی، صادرات و واردات کالا و ترخیص کالا و همچنین نحوه شناسایی کد تعرفه کالا ها و محاسبه حقوق و عوارض ورودی آن ها در ترخیص کالا از گمرک و ارائه مطالب مفید در خصوص حمل و نقل بین المللی کالا و حواله ارزی به صورت دریافت ارز مبادله ای و گشایش اعتبار اسنادی را در بر دارند. خدمات مشاوره بازرگانی خارجی و داخلی تیم بازرگانی مهندس امین شیران می تواند احتمال ضرر و زیان کسب و کار شما را کاهش دهد و سرانجام ارزیابی های مشاوران این شرکت اغلب باعث ایجاد مزیت رقابتی برای مشتریان می شود چرا که قدرت انطباق پذیری آن ها در دنیای پرتلاطم تجارت بیش تر خواهد شد. مهارت و تخصص گروه بین المللی بازرگانی امین شیران و آگاهی خاص آن در زمینه واردات کالا، صادرات کالا و ترخیص کالا و نیز شناخت صحیح مشاوران این مجموعه از مسائل مربوط به تجارت و قوانین و مقررات تاثیر گذار بر کسب و کار شما؛ می تواند کمک شایانی به کاهش ریسک شما بنماید.

با مشاوره بازرگانی شما می توانید به خوبی تجارب فعلی شرکت خود را تجزیه و تحلیل کنید و فرصت ها و تهدید ها را در سه حوزه اصلی شناسایی کنید:
 
مشاوره سازگاری:
بنابر همکاری نزدیک بازرگانی امین شیران با سازمان های دولتی مجاور با امور بازرگانی، این مجموعه از هر گونه تغییر یا اصلاح قوانین تجارت مطلع بوده و آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
مشاوره تعرفه:
تیم بازرگانی مهندس امین شیران در طراحی فرایندهای کسب و کارتان شما را راهنمایی می کند تا شرکت شما بتواند به راحتی با مقررات و تعرفه های تغییر یافته سازگاری یابد
مشاوره تجارت:
با توجه به این که شما در هر کجای مرزهای ایران، خاور میانه، جنوب شرقی آسیا، اروپا و یا کشورهای مهم آسیایی همچون چین و اقیانوس آرام تجارت می کنید، ما می توانیم شما را در شناخت موافقت نامه های تجاری دو جانبه و چند جانبه و پروسه های مربوطه یاری رسانیم تا بتوانید فعالیت خود را بر اساس آن طراحی کنید.
مشاوره رایگان بازرگانی:
تجار و بازرگانانی که قصد واردات و صادرات کالا را دارند، می توانند از دانش و تخصص عمیق کارمندان تیم بازرگانی مهندس امین شیران  بهره گیری کنند. گروه تجاری مهندس امین شیران با حضور در دفاتر، شانگهای، نانجینگ و اصفهان مطابق با آخرین قوانین و مقررات مربوط به تجارت بین الملل فعالیت می کند.
 
برخی از خدمات گروه بازرگانی مهندس امین شیران به شرح ذیل است :
 • ارائه ی مشاوره رایگان توسط کارشناسان زبردست تجاری و گمرکی براساس آخرین بخشنامه ها، قوانین و مقرارت بازرگانی گمرکی کشور
 • تخمین قیمت اولیه و اعلام کلیه هزینه های حمل و ترخیص کالا (براساس ارزش کالا، تعرفه قانونی و…) قبل از دریافت کالا در کشور مبدأ (براساس پیش فاکتور، کاتالوگ، بروشور و اسناد ارائه شده)
 • عقد  قرارداد موثق برطبق پیش فاکتور و داده های ارائه شده جهت محاسبه هزینه ها از طرف مشتریان.
 • اعلام هزینه های حمل و ترخیص کالا به شرکای تجاری در کمتر از یک شبانه  روز .
*جهت پیشبرد ساده تر اهداف خود در زمینه بازرگانی بین المللی با ما همراه شوید*